Regulační technika

Regulační technika

Kompaktní PID regulátory značek PMA a WEST pro regulaci teploty, tlaku, hladiny, poměru a dalších procesních veličin. Praxí vyladěné pokročilé regulační algoritmy navazují na řady regulátorů PHILIPS představují špičku v oboru regulační techniky.

Tyristorové spínací jednotky

Tyristorové spínací jednotky

Polovodičové SSR relé a tyristorové moduly pro bezeztrátovou regulaci výkonu topných těles a infrazářičů. Spínání v nule, fázové řízení nebo spínání dávkou pulsů. Jednofázové, dvoufázové a třífázové jednotky v provedeních pro proudy 20 až 800 A.

Měření polohy

Měření polohy

Snímače polohy Temposonics v tyčovém a profilovém provedení představují špičku v oblasti bezkontaktního absolutního měření lineární polohy. Magnetostrikční princip umožňuje konstrukci robustních, vibrací odolných snímačů s vysokou třídou krytí.

Měření teploty

Měření teploty

Odporová teplotní čidla různých délek a provedení, převodníky teploty do hlavice nebo na lištu, teplotní spínače a bimetalové teploměry pro široké spektrum průmyslových aplikací, včetně jiskrově bezpečných variant a verzí určených pro potravinářství.

Měření tlaku

Měření tlaku

Snímače tlaku a manometry různých rozsahů, procesních připojení a elektrických výstupů. Provedení pro hydraulické a pneumatické systémy, s oddělovacími membránami pro potravinářství, drážní techniku a mnoho dalších pro všechny běžné průmyslové aplikace.

Měření hladiny, průtoku, pH a vodivosti

Měření hladiny, průtoku, pH a vodivosti

Limitní hladinové spínače pro spolehlivou detekci zaplavení, magneticko-indukční průtokoměry, kalorimetrické snímače průtoku pro kapalná média, indukční snímače vodivosti a sondy pro měření pH a dalších elektrochemických vlastností roztoků.

Příslušenství Baumer a Bourdon

Příslušenství Baumer a Bourdon

Široké spektrum příslušenství zahrnující šroubení, jímky, procesní adaptéry, návarky, redukce, těsnění, jiskrově bezpečné oddělovací bariéry, zdroje, kabely a programátory pro použití s procesní instrumentací Baumer a mechanickými přístroji Bourdon.

Převodníky signálů a oddělovače Knick

Převodníky signálů a oddělovače Knick

Knick určuje nové standardy v oblasti galvanických oddělovačů již více než 50let. Nabídka zahrnuje izolační zesilovače standardních signálů, univerzální nastavitelné oddělovací převodníky a mnoho dalších převodníků elektrických signálů.

Přístroje Klaschka

Přístroje Klaschka

Monitory pro detekci dvou plechů pro zabránění současnému vložení dvou na sobě ležících plechů do lisu, měřící a hlídací relé, senzory pro automatizaci, bezpečnostní spínače a mnoho dalších přístrojů ze sortimentu firmy Klaschka Industrieelektronik GmbH.