KROK 1

Poptávka

V naší nabídce naleznete produkty z oboru měřicí a regulační techniky (PCI) a oboru systémů monitorování rotačních strojů (MMS). Poptávku můžete zaslat na email pci@profess.cz nebo mms@profess.cz. Pokud si nejste jisti, z jakého oboru je poptávaný produkt, tak svůj dotaz zašlete na profess@profess.cz. S výběrem správného řešení pro Vaši aplikaci vždy rádi pomůžeme.

KROK 2

Nabídka

Nabídky se snažíme zpracovat stejný nebo následující den. Naše nabídka vždy obsahuje záruční podmínky a předpokládané dodací lhůty nabízených produktů. V případě nejasností s technickou specifikací Vás budeme kontaktovat. I kdybychom potřebovali na zpracování nabídky více času, tak Vás v každém případě budeme kontaktovat nejdéle druhý pracovní den od odeslání vaší poptávky.

KROK 3

Objednávka

Objednávku prosím zalšete na naši emailovou adresu pci@profess.cz nebo mms@profess.cz. Objednávat můžete zboží rovněž písemně, faxem nebo telefonicky. Pokud požadujete dodat přístroje s jiným než továrním nastavením, uvádějte toto prosím do objednávky.

KROK 4

Potvrzení objednávky

Po zpracování objednávky Vám bude vždy zasláno potvrzení objednávky s předpokládaným termínem dodání. Pokud jste od nás potvrzení objednávky do dvou pracovních dnů neobdrželi, tak nás prosím znovu kontaktujte. Do zaslání potvrzení, nelze považovat objednávku z naší strany za přijatou.

KROK 5

Dodání a fakturace

Zboží zasíláme zpravidla v kartonových obalech přepravní společností DPD. Podrobnosti o zásilce Vám budou před dodáním zaslány na kontaktní emailovou adresu uvedenou v potvrzení objednávky. Nedílnou součástí zásilky je dodací list. Fakturu zasíláme standardně emailem, na vyžádání poštou.

KROK 6

Uvedení do provozu

Samozřejmou součástí dodávky je naše plná technická podpora při uvádění přístrojů do provozu. Neváhejte kontaktovat naši technickou podporu při jakékoliv nejasnosti. Na vyžádání dodáme přístroje již přednastavené na konkrétní aplikaci. V případě potřeby je možné objednat výjezd našeho technika na místo instalace.

KROK 7

Záruční a pozáruční servis

Poskytujeme záruční i pozáruční servis námi dodaných přístrojů. Kontaktujte naši technickou podporu při podezřeních na nesprávnou funkčnost zařízení. Náš tým techniků se Vám vždy bude snažit pomoci. Naším cílem je spokojený zákazník!