Mlékárenský průmysl

chevron_right

Konkurenceschopnost v mlékárenském průmyslu závisí na stupni automatizace, efektivitě výroby, hygienickém designu a maximálně účinném čištění. Mlékárenský průmysl musí zajistit jak zdravotní nezávadnost svých produktů, tak účinný a ekonomicky efektivní provoz. S důrazem na zlepšení účinnosti a efektivity hrají senzory nezastupitelnou roli. Baumer vyvíjí senzory v úzké spolupráci se zákazníky, aby splňovaly ty nejpřísnější požadavky.

CIP čištění na místě

chevron_right

Udržovat technologii v hygienické čistotě je prioritou pro každý potravinářský provoz. Veškerá vedení a potrubí se musí proplachovat čistícím médiem, aby se odstranily bakterie a usazeniny. Pro technologii čištění se zažil termín CIP, z anglického Cleaning-in-Place neboli čištění na místě. Přesné a efektivní řízení CIP procesu pomocí snímačů Baumer zvyšuje bezpečnost potavin, přináší úspory nákladů a šetří životní prostředí.

Manometry a teploměry Bourdon

chevron_right

Manometry Bourdon jsou synonymem pro odolnost a špičkovou kvalitu již od patentování prvního manometru s bourdonovou trubicí zakladatelem firmy Eugène Bourdonem roku 1849. Historie nás učí, že inovace jsou neustálou výzvou pro průkopníky, kteří jsou ochotni prozkoumat nové oblasti. Stejně jako Eugène Bourdon byl průkopníkem své doby, tak i firma Bourdon vidí v každé nové aplikaci příležitost rozvíjet a inovovat.

Drážní průmysl

chevron_right

Pro aplikace v drážním průmyslu nabízíme snímače a převodníky firem Baumer a Knick. Díky hluboké odbornosti v železničních aplikacích patří firmy Baumer a Knick mezi dodavatele předních výrobců drážní techniky. Přístroje splňují normu EN 50155 pro elektronická zařízení používaná v kolejových vozidlech a zúročují dlouhodobé zkušeností s navrhováním snímačů pro železniční průmysl. Garantována je vysoká spolehlivost a dlouhodobá dostupnost dodávaných přístrojů.